Samandağ Belediyesi ,Hatay Kent Konseyi, Hatay Büyükşehir Belediyesi İşbirliğiyle “Hado”Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlenecek

Samandağ Belediyesi ev sahipliğinde . Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Kent Konseyi işbirliğiyle , Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Deniz Otobüsü Seferleri Projesi’ni paylaşmak üzere 30 Ocak Salı Günü saat 14.00’de Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda halk toplantısı düzenleniyor.
Hatay Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon’ un katılımıyla gerçekleştirilecek olan toplantıda HBB danışmanı Muhsin Cömert tarafından sunum yapılacak.
Sahil Kenti Hatay’ın ulaşılabilirliği kolaylaştırmak için HBB’nin tüm alt yapısını tamamladığı Hado Seferleri çalışmasını aktarmak üzere düzenlenecek toplantıda, 30 Ocak Salı Günü saat 14.00’da Samandağ Yeni Çarşı salonunda odalar, stk, halk bir araya gelecek.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat NEHIR toplantıya davet etti.
Nehir: Bir kentin aydınlık geleceği açısından ulaşım büyük önem taşımaktadır. Deniz otobüsü HADO’nun Hatay’ın gelişimine katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Bu anlamdaki her türlü çabanın destekçisi olacağız.
30 Ocak Salı günü saat 13.30’da Samandağ Belediyesi yeni çarsı salonumuzda deniz otobüsü Hado ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Kent Konseyi ve Samandağ Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan toplantımıza tüm halkımız davetlidir.”dedi.
Uluslararası düzeyde önem taşıyan proje ile Samandağ, İskenderun, Mersin, Gazimağusa ve Beyrut’a kadar uzanan bir güzergâhta deniz otobüsü seferleri başlamak için gün sayıyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Bu sürece katkı sunmak için her türlü çabanın destekçisi olacaklarını ifade etti.

CEVAP VER